Bude vždy jako nový


Čitá a zdravotně nezávadná voda je v bazénu velice důležitá. Nikdo se nechce koupat v zelené vodě, která zapáchá a je plná řas. Protože v bazénu je voda stojatá, snadno se do ní dostanou nečistoty, které nemají kudy vytéct ven. Proto je potřeba bazén pravidelně čistit nejen chemií, ale i mechanicky. I povrch bazénu je nutné čistit, aby se na něm nedržely nečistoty. Jistě si dobře vybavujete lepkavý povlak, který je plný bakterií. Když budete čistit bazén ručně nebo si pořídíte vysavač bazénu Chlorito.cz, budete mít povrch bazénu čistý.

bazénový vysavač

Před pořízením bazénu si musíte ujasnit, jaký bazén je pro vás ideální. většina lidí si nakonec koupí kvalitní plastový bazén do země, protože je jeho údržba daleko snazší než u nafukovacího bazénu. Kvalitní bazén je pevný a můžete při čištění pořádně zatlačit, abyste odstranili i odolné skvrny a nečistoty, což u nafukovacího bazénu udělat nemůžete. Bazénová chemie je sice skvělá věc, ale čistí jen vodu a povrch jen zčásti. Pro dokonale čistý bazén musíte bazén čistit ručně a nebo právě za pomoci vysavače.

Technika šla hodně dopředu, a tak si můžete vybrat i takový vysavač, který vyčistí povrch bazénu sám. Robotické bazénové vysavače jsou ideální, pokud nechcete čištěním bazénu trávit zbytečně moc času. Jednoduše ho složíte, vložíte do bazénu a pomocí telefonu a aplikace si zvolíte všechno co potřebujete – délku úklidu, oblast úklidu i čistící sílu. Díky vysavači bude váš bazén daleko čistější než kdybyste ho uklízeli ručně.

bazén míč

Mít doma bazén je radost, protože si můžete zajít do vody kdykoliv budete chtít. Je ale nutné opravdu dbát na údržbu, protože jinak si koledujete o ekzémy a podobné problémy, které vznikají koupáním se ve špinavé vodě. Pořiďte si domů kvalitní bazén, který bude zdravotně nezávadný a který bude připravený ke koupání kdykoliv budete chtít.