Jakou kuchyni si vyberete?


Od kuchyňské linky každý potřebuje, aby se mu v ní dobře vařilo. Je nutné mít všechno po ruce, a je potřeba mít dostatek skříněk, šuplíků i velkou pracovní plochu. I kdybyste každý týden nevařili jídla pro celou rodinu ale jen pro pár lidí, je potřeba mít linku dostatečně velkou na to, abyste nemuseli všechno průběžně umývat a schovávat. U velké linky máte tu výhodu, že si jednoduše použité nádobí dáte stranou a můžete pokračovat ve vaření.

hnědá linka

Každý má jinou představu o kuchyni, ale většina lidí se shodne na tom, že by měla designem patřit do interiéru. Zejména lidé dokončující nové domy chtějí, aby linka korespondovala se zbytkem domu. Ideální je sladit barvu linky třeba s barvou nábytku v obývací části a s barvou jídelního stolu. Jednolitý design vypadá vždycky lépe než když máte každý nábytek jinak barevný.

Pokud zrovna budete dělat interiér, nejspíš už vás čeká výběr nové linky. Hlavně ženy hodně dbají na design, a proto si vybírají moderní kuchyně s ostrůvkem. V případě že máte dost místa na větší linku, rozhodně si ji pořiďte, protože určitě nebudete litovat toho, že máte hodně místa pro vaše věci i na práci. A také oceníte, že díky ostrůvku budete moci vařit otočení čelem do místnosti, takže neztratíte kontakt s ostatními v pokoji.

šedá linka

Ideálně na míru
Když už budete mít nové bydlení, byla by opravdu chyba a hlavně velká škoda, kdybyste si nenechali vyrobit kuchyňskou linku na míru. Výroba linky na míru je vždycky lepší řešení, protože linka bude přesně sedět v místě, kde má stát. Bude daleko větší než kdybyste si koupili jednotlivé skříňky v obchodě s nábytkem a snažili se je spojit tak aby vám z nich vyšla levná linka. Materiál je u linky na míru daleko kvalitnější a máte možnost si vybrat všechno co chcete – od tvaru linky až po úchyt na skříňkách, což je ideální varianta.