Odreagujte se


V letním období může být nápadem za všechny peníze trávit vaší rodinnou dovolenou na horách, kde jsou vedra daleko snesitelnější než ve městech a kde má příroda rozhodně co nabídnout. Můžete se zde potulovat po procházkách, nasávat čerstvý vzduch, nebo můžete využít sportování na kolech nebo koloběžkách, rozhodně tady o zajímavý program není nouze. Rozhodli jste se, že letos chcete celá rodina trávit právě takovýto styl dovolené? K moři se vám nechce, protože ta cesta letadlem je pro vás unavující, nezvládáte jí a raději budete objevovat krásy české a moravské přírody?

jeseniky

V Jeseníkách jste na správné adrese. Zanedlouho je tu předávání vysvědčení a děti už odpočítávají minuty do letních prázdnin, na které se těší celý rok a vy možná také, protože díky nim s nimi budete moci trávit více času a vůbec více času společně jako jedna rodina. Chcete někam, kde se více sblížíte a někam, kde vám to co nejvíce bude připomínat vlastní domov? Budete si společně kuchtit snídaně a večeře, po večeři budete ještě pálit oheň nebo hrát karty a zapomenete na starosti všedního dne? Máme pro vás tip na místo, kde toto všechno lze uskutečnit.

les

Jak už bylo naznačeno, vyberte si pro vaší dovolenou, a nejenom třeba tu letní, Jeseníky, které toho mají hodně co nabídnout v každém ročním období. Tyto apartmány, které vám dnes představujeme, nabízí kompletní zázemí podobné tomu, které máte doma. Kuchyně s jídelnou, obývací prostor s chytrým televizorem, a k tomu ještě navíc venkovní posezení a hřiště pro děti. To všechno na horách v ubytování Jeseníky apartmány https:/apartmanymax.cz/ubytovani/. Podívejte se na jejich online rozpis obsazenosti a vyberte si termín, který bude ten váš. Méně jak čtyři noci lze trávit nelze, ale vy budete zde chtít být minimálně týden, to nám věřte. A třeba se sem ještě jednou vrátíte, ať už v zimě nebo v létě.