Chytré hodinky


Neustálý monitoring

Dnešní elektronika je rozhodně světem plným zajímavostí a zábavy, takže stojí za to se někdy podívat, co všechno dnešní zařízení dokáží. Pozastavíme se konkrétně u chytrých hodinek, protože ty se za dobu, po kterou působí na trhu opravdu hodně rozšířili dnes už je nosí kde kdo. Dokonce je lidé mnohdy zakoupí i místo klasický analogových, protože tyto digitální poskytují celou řadu funkcí.

chytré hodinky

Začít můžeme těmi zdravotními, protože jsou vybaveny řadou senzorů, které společně se softwarem dokáží monitorovat například tep, okysličení krve, stres, spánek, pohybové aktivity, spálené kalorie, nadmořskou výšku, polohu GPS a mnoho dalších věcí, přičemž výsledky si můžete podrobně prohlížet v mobilu. Třeba sportovcům můžou pomoci dosahovat ještě lepších výsledků. Dále přes ně můžeme volat, pouštět si hudbu, navigaci a ty nejdražší modely umožňují přímé připojení k internetu, takže můžeme číst emaily, pouštět si videa a používat pokročilejší aplikace.

Příslušenství

Jestliže by se Vám k Vašim hodinkám nelíbil základní pásek, tak většinou se dá na internetu najít celá řada dalších náramků, takže si můžete vybrat design přesně dle Vašeho vkusu. Tímto však rozhodně nekončíme, co se týče příslušenství. Dále to chce rozhodně ochranu samotného displeje, protože hodinky můžeme klidně nosit celý den a hrozí při tom, že si poškrábeme displej, což rozhodně nechcete, protože to kazí celkový vzhled i kvalitu zobrazovaného obsahu.

Apple Watch

Proto pořiďte nejlépe kvalitní ochranné sklo, které jen tak něco nepoškodí. Někdy se poddávají i sklíčka, která kromě samotného displeje chrání i jeho okolí, což může být ještě bezpečnější. Přeci jen rozbité ochranné sklo nemrzí tolik jako samotný displej. Jestliže máte Apple Watch, tak můžete ocenit nabíječku na Apple Watch, která dokáže najednou bezdrátově nabíjet Váš mobil, hodinky i sluchátka, a to při pouhém přiložení, takže je to pohodlná záležitost.