Kožená bunda


Mám ráda kožené oblečení, a to hlavně kožené bundy nebo takzvané křiváky. Nedokáži si představit jaro anebo podzim a někdy dokonce také chladné léto, aniž bych neměla třeba na sobě koženou bundu. Ale věřte mi, že vybrat opravdu správně padnoucí a dokonalou koženou bundu, tak to je opravdu hodně náročné. Je to velice složité. Někdy jsem sháněla třeba koženou bundu i rok a půl anebo dva roky. Je to velice složité a myslím si, že ten člověk, který má rád kožené bundy a kožené křiváky a nadevše je miluje, tak moc dobře ví, jak tohle je opravdu hodně složité a náročné.

Chci si koupit ještě koženou bundu.

Poslední rok a půl opravdu nemám koženou bundu, tedy já ji mám, ale mám ji ještě starou. Už je taková popraskaná. Kožená bunda vám vydrží klidně i deset let nebo i déle. Já už tuhle koženou bundu vám šestým nebo sedmým rokem, ale už jsem chtěla si udělat radost a pořídit si něco nového koženého. Mám taky dvě kožené vesty, červenou koženou a černou. Řekla jsem si, že bych ještě chtěla jednu bílou nebo takovou smetanovou koženou vestu, a hlavně chci černý kožený křivák. Jenomže kde ho sehnat? Byla jsem už v pěti obchodních centrech, různých pěti velkých městech, ale absolutně nikde nemůžu sehnat přesně ten černý křivák, tak také černou koženou bundu, kterou bych chtěla.

Kožené oblečení mám ráda.

Většinou všechno mi dole odstává. Jakmile křivák anebo bundu zapnu až ke krku, tak dole mi to odstává. Nesmí to být jednoznačně vepřová kůže. Mám ráda jemné kůže, a to je právě jehnětina. Také ještě hovězí kůže jde, ale to už je tak na hraně. To už je takové spíše na zimu i na léto a na teplejší období se hodí jehněčí kůže. A když už se bavíme o kožených bundách, tak je máte rádi? Kožené bundy anebo kožené kalhoty? Milujete je? Mám doma několik kožených kalhot a řeknu vám, že jsou opravdu krásné a je to sexy. Můj partner říká, že se mu líbí, když jsem oblečená celá v kůži a já mu moc ráda tohle dopřeji.